Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

Produkty

Krewetki zimnowodne obierane ręcznie

Najbardziej ekskluzywnym wyrobem naszej firmy są ręcznie obierane krewetki zimnowodne zwane grenlandzkimi (łac. Pandalus borealis). Jest to jedyna taka oferta w Polsce.

więcej
Krewetki zimnowodne obierane maszynowo

Krewetki obierane maszynowo

więcej
Raki

Raki (łac. Procambarus clarkil) oferowane przez nas to skorupiaki pochodzące z Chin, gdzie żyją w rzekach lub na polach ryżowych, osiągają rozmiar do 20 cm.

więcej
Małże

Spośród szerokiej gamy małży występujących na świecie wybraliśmy dla Państwa najlepsze i najbardziej popularne małże niebieskie powszechnie znane jako "mule" (łac. Mytilus edulis).

więcej
Paluszki krabowe

Surimi wykonane jest z mięsa białych, morskich ryb (najczęściej mintaja). Jest to biała bezwonna pasta, do której dodaje się naturalne barwniki oraz ekstrakty smakowe.

więcej
Owoce morza w zalewie

Klientom, którzy chcą spróbować smaku wielu "owoców morza" proponujemy mieszankę składającą się w 40% z mięsa małży, 30% z mięsa krewetek oraz 30% z surimi krabowego.

więcej
Mrożonki

więcej